Uwaga! W piątek 7.09 rozpoczęcie prac modernizacyjnych na ul. Mickiewicza

W piątek 7 września rozpoczną się prace drogowe na ul. Mickiewicza. Zgodnie z udzielonym zamówieniem wykonana zostanie nawierzchni asfaltowa o szerokości ok. 5,0 m i długości ok. 200,00 mb z betonu asfaltowego wraz z wykonaniem obustronnego pobocza z frezu asfaltowego o szerokości ok. 0,5 m i gr. 10 cm oraz wykonaniem obustronnego opornika betonowego, odtworzeniem istniejącego rowu oraz odtworzeniem istniejącego progu zwalniającego.

W ramach prac przewidziano rozbiórkę istniejących płyt z asfaltowanego odcinka oraz ponowne wbudowanie na ul. Mickiewicza od strony żwirowni.

Pierwszym etapem realizacji, który rozpocznie się w piątek, będzie demontaż płyt YOMB oraz ich ponowne ułożenie.
W związku z pracami drogowymi mogą wystąpić utrudnienia i konieczność objazdu remontowanego odcinka. Zmieniona zostanie również trasa autobusu szkolnego, jednak zmiana nie będzie miała wpływu na czas odjazdu oraz płynność w dowożeniu dzieci do szkoły.

Główne prace w zakresie asfaltowania powinny zostać rozpoczęte w drugiej połowie września, a całość modernizacji powinna zakończyć się do 31 października.

sołtys sołectwa Chwaszczyno
Jolanta Wiercińska

 

fot. google maps

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.