List z podziękowaniami nadesłany przez KWW Kaszubskie Zrzeszenie Wyborcze

 

Drodzy Wyborcy, Szanowni Mieszkańcy Gminy Żukowo

 

Tegoroczne wybory samorządowe w Gminie Żukowo przeprowadzone w okręgach jednomandatowych dały wyborcy możliwość oddania głosu bezpośrednio na swojego kandydata. Każdy wyłoniony w tych wyborach radny do Rady Miejskiej w Żukowie otrzymał od swoich wyborców mandat do reprezentowania ich w organach samorządowych.

 

 

Komitet Wyborczy Wyborców Kaszubskie Zrzeszenie Wyborcze spośród rekomendowanych przez siebie kandydatów na radnych, uzyskał najwyższe poparcie u naszych wyborców. W wyborach na Burmistrza Gminy Żukowo nasz Komitet wprowadził do II tury wyborów swojego kandydata                          

Wojciecha Kankowskiego

 

W tym miejscu chcemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim wyborcom, którzy swój głos oddali na kandydatów KWW Kaszubskie Zrzeszenie Wyborcze i zachęcić do czynnego udziału w głosowaniu w II turze wyborów, oddając swój głos na   Wojciecha Kankowskiego z przekonaniem, że Razem Tworzymy Gminę Żukowo i zadbamy o jej rozwój i pomyślność.

 

 

Z wyrazami szacunku i poczuciem służby mieszkańcom

Gminy Żukowo

Wojciech Kankowski kandydat na Burmistrza              

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.