List z podziękowaniami nadesłany przez Mirosława Nowaka.

 

 

Szanowni Państwo

Pragnę gorąco podziękować licznemu gronu moich wyborców, którzy w tegorocznych wyborach samorządowych oddali na mnie swój głos.

 

Niezmiernie cieszy mnie fakt, iż obdarzyli mnie Państwo tak dużym, liczebnie największym w gminie Żukowo zaufaniem udzielając swego poparcia, za co serdecznie już dziś wszystkim dziękuję.

 

Mój apel ogłoszony na portalu społecznościowym cyt :

 

,,Spróbujmy osiągnąć magiczne 60 % frekwencji w Chwaszczynie

Namówmy sąsiadów, znajomych, tych co nie chodzą na wybory aby POSZLI i świadomie oddali głos.

Zapraszam wszystkich mieszkańców Chwaszczyna do pójścia na wybory samorządowe, pokażmy że jesteśmy społecznością obywatelską”

 

Stał się faktem. W okręgu numer 2 uprawnionych do głosowania było 1277 osób, zagłosowało 776, frekwencja osiągnęła ,,magiczną” wydowałoby się napisać cyfrę 60,76 %

 

To dobrze wróży na przyszłość.

 

Pragnę zapewnić, że jako Radny Rady Miejskiej w Żukowie, będę pracował na wspólne dobro naszego Chwaszczyna i całej gminy Żukowo.

 

Serdecznie dziękuję

Z wyrazami szacunku

Mirosław Nowak

 

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.