List z podziękowaniami nadesłany przez Jacka Fopke.

 

 

Szanowni Mieszkańcy Chwaszczyna!

 

Bardzo serdecznie dziękuję za udział w niedzielnych wyborach. Każdemu, kto oddał na mnie głos dziękuję z osobna. Bardzo się cieszę, że obdarzyliście mnie zaufaniem i będę mógł sprawować funkcję radnego Gminy Żukowo dla dobra Chwaszczyna. Podziękowania kieruję również w stronę pozostałych kandydatów za podjęty wysiłek, rozważania o przyszłości Chwaszczyna i uczciwą kampanię! Gratuluję również zwycięstwa radnemu z okręgu nr 2 Mirkowi Nowak. Liczę na owocną współprace i z mojej strony ją deklaruję.A teraz zabieram się do roboty!

 

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w zapowiadanym spotkaniu/warsztatach poświęconym ładowi przestrzennemu, estetyce przestrzeni wspólnej w Chwaszczynie, które realizowane jest w ramach projektu „Chwaszczyna witryną reklamową Kaszub” dzięki inicjatywie Komitetu Mieszkańców ul. Rewerenda i Polna w Chwaszczynie. Spotkanie odbędzie się 25 listopada od godz. 18:00 w Sali OSP w Chwaszczynie przy ul. Żeromskiego. Szczegóły spotkania będą jeszcze publikowane w Internecie.

 

Z wyrazami szacunku,

Jacek Fopke

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.