KS Gokken nie odpoczywa. Kolejne „łupy” sportowe.

W dniach 7-8 marca odbył się turniej 11th WORLD HARASUTO CUP w Łodzi. W zawodach wzięło udział aż 720 zawodników z 15 państw Europy i świata. Imprezę z czystym sumieniem możemy uznać za bardzo udaną.

 

Był to jeden z większych turniejów, które planowaliśmy na początek roku 2015. Zdołaliśmy wrócić z tarczą. Jeszcze 5 lat temu sukcesem dla nas był jeden medal na Harasuto, a w tym roku zdobyliśmy aż 24 krążki (3 złote, 5 srebrnych i 16 brązowych).

 

Te osiągnięcia w rezultacie dały nam 7 miejsce na 72 ekipy. Jakby tego było mało, okazaliśmy się najlepszym polskim klubem. Godnym naśladowania był poziom, jaki zaprezentowała kadra Danii, która okazała się niekwestionowanym faworytem tych zawodów.

 

Najlepszą zawodniczką z naszego klubu została Amelia Skuras, która zdobyła aż 2 złote medale (po 1 w konkurencji indywidualnej i drużynówce).

 

Za dwa tygodnie zawodnicy Gokken wezmą udział w Międzynarodowym Turnieju we Wrocławiu.

 

Trzymajcie kciuki!

 

Agata Uwijała / Ekipa Gokken

aga

Na zdjęciu: Amelia Skuras, Dominika Szatkowska i Sandra Lieske

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.