KS Chwaszczyno ograło lidera tabeli – 4:2

{module do-reklamy-intertekst|none}

Nasza drużyna KS Chwaszczyno w sobotę na Toyota Arena pokonał lidera tabeli – GKS Kolbudy. Chwaszczynianie zdeklasowali rywali w pierwszej połowie, którą wygrali 4:0.

Wynik otworzył Radosław Kupiec, drugi gol padł po niefortunnym zagraniu jednego z przyjezdnych, a jeszcze przed przerwą dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Mirosław Mitura.

Po zmianie stron mecz się wyrównał, ale gospodarze pozwolili przeciwnikom na zdobycie tylko dwóch bramek. Chwaszczynianie pozostali na najniższym stopniu podium, ale stratę do zespołu z Kolbud zmniejszyli do trzech punktów.