Konsultacje w sprawie projektu Strategii Rozwoju Gminy Żukowo do roku 2040

Autor: Gmina Żukowo

Zapraszamy wszystkich Mieszkańców i zainteresowane instytucje/organizacje do składania uwag lub propozycji zmian do projektu Strategii Rozwoju Gminy Żukowo do roku 2040.

Konsultacje prowadzone są w formie pisemnej – na formularzu konsultacyjnym. Opinie prosimy przedkładać w okresie od 12 lutego 2021r. do dnia 18 marca 2021r.

Projekt Strategii Rozwoju Gminy Żukowo do roku 2040 oraz wzór formularza konsultacyjnego dostępne są od dnia rozpoczęcia konsultacji tj. od 12 lutego 2021r. na stronie internetowej zukowo.pl (do pobrania poniżej), w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Żukowie bip.zukowo.pl oraz w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Gminy w Żukowie, ul. Gdańska 52.

Wypełnione i podpisane czytelnie imieniem i nazwiskiem formularze konsultacyjne można dostarczyć:

  1. drogą elektroniczną na adres : strategia@zukowo.pl;
  2. osobiście wrzucając do urny umieszczonej przy Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Gminy w Żukowie, ul. Gdańska 52, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu;
  3. wysyłając korespondencyjnie na adres: Urząd Gminy w Żukowie ul. Gdańska 52, 83-330 Żukowo (decyduje data wpływu).

Formularze niepodpisane, podpisane nieczytelnie, złożone w innej formie niż na formularzu konsultacyjnym bądź złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Źródło: zukowo.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.