Komunikat dotyczący konsultacji społecznych w zakresie dokumentacji projektowej ul. Sobiesława I w Chwaszczynie

Autor: Rada Sołecka Chwaszczyno

Gmina Żukowo wraz z firmą BALTRA s.c., zaprasza na konsultacje społeczne, które dotyczyć będą opracowania dokumentacji projektowej dla budowy ulicy Sobiesława I w Chwaszczynie. Celem konsultacji jest zapoznanie się mieszkańców ze wstępną koncepcją układu drogowego, poznanie opinii oraz uwag mieszkańców, a także poznanie oczekiwań i propozycji dotyczących projektowanego układu drogowego, w powiązaniu z poszanowaniem prawa własności terenów przyległych, racjonalizacją zajęcia terenów poza pasem drogi.
Spotkanie odbędzie się w Sali nr 8 w Strefie Kultury w Chwaszczynie przy ul. Żeromskiego 9 dnia 27 lipca 2022r. o godz. 18.00.

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.