Od poniedziałku rozpoczyna się układanie płyt na ul. Sambora I

Autor: Sołectwo Chwaszczyno

Zakończyła się zbiórka środków na zakup i ułożenie płyt na ostatni nieutwardzony odcinek ul. Sambora I. Dokonano wpłat darowizn od mieszkańców i przedsiębiorców w kwocie 5900 zł. Kwota środków, która była potrzebna do zakończenia to 9 720 zł. Brakująca kwota została uzupełniona z wpłaty dewelopera dokonanej na podstawie umowy drogowej. Za wspólne zaangażowanie serdecznie dziękujemy!

Od najbliższego poniedziałku 4.07.2022r. rozpoczną się prace drogowe przy ulicy Sambora I w Chwaszczynie. Okresowo droga będzie całkowicie zamknięta na czas układania płyt. Na czas robót będzie funkcjonował objazd ulicą Zofii, Kaszubską Drogą i Sobiesława I. Wykonawcą prac jest Spółka Komunalna z Żukowa.

Po zakończeniu układania płyt zostanie również przeprowadzona naprawa zapadniętych płyt na odcinku pomiędzy numerem Sambora I 68 a stadniną.

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.