Kiedy kolorowe rondo w Chwaszczynie?

{module do-reklamy-intertekst|none}

 

Ronda w Żukowie zostały pięknie przystrojone kwiatami. Jak widać na zdjęciu można zagospodarować i upiększyć centrum, aby było kolorowo i przyjemnie.

 

Nasz Radny Powiatowy Pan Piotr Fikus zwrócił się do Pana Sołtysa Gerarda Barsowskiego i członków Rady Sołeckiej, gdyż oni reprezentują naszą miejscowość, aby również doprowadzili do zagospodarowania naszego „szarego i brudnego ronda”.

 

 

Po otrzymaniu odpowiedzi, iż Rada Sołecka nie posiada funduszy na taki cel Radny zwrócił się z prośbą do Z-cy Burmistrza Gminy Żukowa Pana Marka Trepczyka, który poinformował, że firma która wykonywała prace w Żukowie, również zadba o nasze rondo. Z-ca Burmistrza Pan Trepczyk przekazał Panu Sołtysowi telefon do firmy w celu skontaktowania się w w/w sprawie.

 

Mamy nadzieję, że nasze rondo też będzie kolorowe i piękne.

 

Rondo w Żukowie
rondo-zukowo2

 

Rondo w Chwaszczynie
rondo-chwaszczyno

{module do-reklamy-intertekst-2|none}

 

{module reklama-artykul-n|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.