Kolorada – nowy salon stylizacji paznokci w Chwaszczynie

Autor: Katarzyna Zawistowska

Nazywam się Katarzyna Zawistowska i zajmuję się stylizacją paznokci w Chwaszczynie.
Chciałabym zaoferować Państwu usługę manicure i pedicure. A dlaczego właśnie w tej pięknej miejscowości? to już wyjaśniam.
Chwaszczyno znam od dziecka. Przyjeżdżałam tutaj na wakacje do pradziadków i babci. Wspomnienia mam bardzo żywe i dobre. Był czas w moim życiu kiedy tu mieszkałam i podczas przeprowadzki obiecałam sobie, że wrócę. I jestem.
Droga do mojej wymarzonej pracy była bardzo długa. Moja poprzednia wieloletnia praca nie wnosiła w moje życie nic pozytywnego. Dlatego postanowiłam to zmienić. We wrześniu 2020 roku zaczęłam uczęszczać do szkoły stylizacji paznokci. Został mi tam przekazany ogrom wiedzy, uśmiechu, dobrego samopoczucia, mimo że zajęcia odbywały się w weekendy po 8godzin. Była to roczna szkoła zakończona egzaminem. Zdałam go z powodzeniem. Ukończyłam kilka kursów stacjonarnych doszkalających i z głową pełną pomysłów zaczęłam realizować mój plan. A była nim własna działalność.
Długo szukałam miejsca które byłoby najbliżej Chwaszczyna, lecz nie było to takie proste. I nagle otrzymałam wiadomość, że jest miejsce idealne dla mnie, a w dodatku w Chwaszczynie. Kiedy weszłam do Salonu Urody Pure Beauty od razu poczułam, że jest to miejsce idealne dla mnie. Odświeżyliśmy wnętrze, zakupiliśmy niezbędny sprzęt i otworzyłam swój salonik 01 września br.
W końcu mogę powiedzieć, że jestem we właściwym miejscu w swoim życiu. Tu się spełniam i realizuję. Cały czas się doszkalam, niebawem oprócz manicure i pedicure zastaną wprowadzone podstawowe usługi podologiczne. Ogromny nacisk kładę na sterylizację i czystość w salonie. Każdy klient otrzymuje wysterylizowany pakiet narzędzi i jednorazowe materiały.
Marzenia należy spełniać, mimo że droga do nich często jest bardzo długa. Czujemy się wtenczas zdrowsi, zadowoleni z życia. Widząc zadowolenie i uśmiech klientów po zakończonej usłudze jest zwieńczeniem moich starań, i potwierdzeniem tego że mi się udało. Nie wolno się poddawać i myśleć, że nic dobrego nas w życiu nie spotka, wręcz przeciwnie.
Chciałabym podziękować mojej najbliższej rodzinie, przyjaciołom oraz Justynie Chmielewskiej za wsparcie i pomoc przy realizacji mojego miejsca na ziemi. Dziękuję.

Katarzyna Zawistowska

UWAGA! PROMOCJA!
-10% do końca listopada na hasło CHWASZCZYNO

ul. Oliwska 106
80-209 Chwaszczyno
tel: 506 941 534

https://www.facebook.com/KoloradaManicure/

https://www.instagram.com/kolorada_manicure/

Źródło: Katarzyna Zawistowska

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

2 Responses

  1. Cala prawda w kilku słowach..
    Mam to ogromne szczescie, iz moglam poznac przemila Kasie, od ktorej bije milosc, dobroc i blask..
    Wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu w Jej saloniku. Polecam z cala stanowczością. Nie ma drugiej takiej Zdolna, utalentowana! MEGA SALON, MEGA ZABIEGI- POLECAM!!

  2. Miałam już przyjemność skorzystać z usług manicure i pedicure. Pani Kasia jest bardzo staranną i przesympatyczną osobą. W swoją prace wkłada całe serce i efekty są niesamowite. Wracam systematycznie co 3-tygodnie i zachęcam innych do skorzystania z usług 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.