Kolejny wypadek w Tuchomiu. Siedem osób poszkodowanych.

 

Do wypadku doszło ok. godz. 15.30 pomiędzy Tuchomiem i Miszewem na drodze krajowej nr 20 – w tym samym miejscu, co 31.07.2013.

 

W zderzeniu uczestniczyły dwa pojazdy – mazda 232 oraz vw lupo. Przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa przez kierującą wyjeżdżającą od strony Warzenka. Wyniku wypadku na krajowej dwudziestce utworzyły się bardzo duże korki w obu kierunkach mimo zorganizowanego objazdu.

 

Do zadań OSP Chwaszczyno należało zabezpieczenie miejsc oraz udzielenie pomocy osobą poszkodowanym. W wyniku wypadku zostało poszkodowanych pięć osób dorosłych oraz dwójka dzieci. Na szczęście stan ogólny poszkodowanych jest dobry.

 

Na miejscu w akcji udział wzięły następujące służby:

-OSP Miszewo

-OSP Chwaszczyno

-PSP Kartuzy

-trzy zespoły ratownictwa medycznego

-dwa radiowozy policji

-technik policyjny

 

Oprac. Michał Witt / źródło: OSP Chwaszczyno

 

wypadek2-tuchom1

 

wypadek2-tuchom2

wypadek2-tuchom4

 

wypadek2-tuchom5

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.