Kolejny sukces naszego nauczyciela w Mistrzostwach Polski!

W dniach 13-15 czerwca 2014 r. w Połczynie-Zdroju rozegrano III Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Tenisie Ziemnym. Zawody odbyły się pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

 

W trudnych i zmiennych warunkach pogodowych bardzo dobrze spisał się dyrektor Zespołu Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie Robert Zochniak, który wspólnie z Ireneuszem Ziorkiewiczem z Gdańska zdobył tytuł Mistrza Polski par deblowych. W decydującym o zwycięstwie meczu pokonali oni parę Tomasz Sobczyk i Maciej Nowak (Koszalin, Warszawa). Trzecie miejsce zajęli Kazimierz Trembowski i Jerzy Sterniczuk (Kołobrzeg, Szprotawa).

 

Organizatorem turnieju było Połczyńskie Towarzystwo Tenisowe i Sportowe „Mecz”, współorganizatorem: PSP nr 1 w Połczynie-Zdroju, Urząd Gminy Połczyn, Zarząd Krajowy ZNP, Starostwo Powiatowe w Świdwinie.
Panu Robertowi gratulujemy kolejnego sukcesu! Przypomnijmy, że w 2012 roku Robert Zochniak wywalczył Wicemistrzostwo Polski!

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.