KOLEJNY SUKCES KS „CHWASZCZYNO”.

 

W minioną niedzielę odbyło się zakończenie i podsumowanie Żukowskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Liga była podzielona na trzy grupy: II ligę, I ligę i Superligę. Mecze odbywały się od listopada do lutego na hali widowisko-sportowej w Żukowie. Ogółem w rozgrywkach brało udział 32 zespoły. Na szczególną uwagę zasługuje fakt iż w II lidze wziął także udział zespół OLDSTARS CHWASZCZYNO, który ostatecznie zajął I miejsce i wywalczył awans do I ligi w kolejnej edycji tych rozgrywek. Najlepszym strzelcem II ligi został Patryk Reszka z zespołu OLDSTARS CHWASZCZYNO, który otrzymał od organizatora rozgrywek pamiątkowy dyplom, statuetkę oraz nagrodę rzeczową w postaci torby sportowej. Nasz zespół za zajęcie I miejsca otrzymał puchar, dyplom oraz wszyscy nasi zawodnicy otrzymali medale.

 

Zwycięski skład naszego zespołu: Mariusz Radoń, Daniel Laskowski, Janusz Płocki, Patryk Reszka, Łukasz Krefta, Michał Sobisz, Patryk Sendecki, Łukasz Król, Łukasz Dempc, Mykola Nichwiejenko, Liszewski Marek, Bartek Kulawy, Tadeusz Reclaf .

 

W imieniu Zarządu Klubu składam gratulacje całemu zespołowi za zajęcie I miejsca, oraz składam podziękowania za godne reprezentowanie Naszego Klubu.

 

Ze sportowym pozdrowieniem
Wiceprezes Klubu Sportowego
„CHWASZCZYNO”

Janusz Płocki

 

oldstars-chwaszczyno-2

 

oldstars-chwaszczyno-3 oldstars-chwaszczyno-4

oldstars-chwaszczyno-5

 

źródło: http://ks.chwaszczyno.pl/

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.