Kolejne sukcesy zawodników Jurkomu

{module do-reklamy-intertekst|none}Piłkarze Jurkomu odbudowali się po niefortunnym początku rozgrywek i w miniony weekend odnieśli zasłużone zwycięstwo w rozgrywkach superligi Żukowskiej Ligi Futsalu. Drużyna Jurkomu pokonała swoich rywali w stosunku 3:2.

 

Warto nadmienić, że z początkiem rozgrywek na hali zbiegł się w czasie finisz ligi Redbox, w której piłkarze Jurkomu równie godnie reprezentują Chwaszczyno.

Drużyna zakończyła rozgrywki na 2 miejscu, czym zapewniła sobie awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W ostatecznym rozrachunku do złotych medali, zabrakło jednego celnego uderzenia więcej w spotkaniu z liderem 3miasto-gsm, który to mecz zakończył się wynikiem 4:4.

 

W przekroju całego sezonu na szczególne wyróznienie zasłużyli najlepsi strzelcy zespołu: Mateusz Miłoszewski oraz Artur Frankowski (odpowiednio po 23 i 19 goli).

 {module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.