Kiedy powstanie chodnik z Tuchomia do Chwaszczyna?

W związku z pytaniami mieszkańców w zakresie terminu wybudowania chodnika zwróciłem się z pismem do GDDKiA w Gdańsku z wnioskiem o udzielenie informacji.

W odpowiedzi Naczelnik Wydziału Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Zarządzania Ruchem Pan Bartłomiej Banach informuje, że:

„ (…) w sprawie chodnika na odcinku od Tuchomia do Chwaszczyna pragnę potwierdzić, że zadanie jest przewidziane do realizacji w bieżącym roku. Aktualnie oczekujemy na formalny dokument pn. Zgoda na Realizację Inwestycji Drogowej (ZRiD). Przewidywany czas otrzymania tego dokumentu to 31.05.2017. Wówczas możemy przystąpić do przetargu na realizację zadania. Rozpoczęcie robót nastąpi prawdopodobnie w lipcu br., zaś zakończenie zadania wg harmonogramu planowane jest na 31.10.2017 r.”

Jacek Fopke
Radny Gminy Żukowo

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.