KGW w Chwaszczynie i Tuchomiu nominowane do nagrody MISTRZOWIE AGRO 2016. Głosujmy!

Koło Gospodyń Wiejskich w Chwaszczynie zostało nominowane do nagrody MISTRZOWIE AGRO 2016 w dwóch kategoriach: Gospodyni Roku i Najpopularniejsze Koło Gospodyń Wiejskich. Panie z Tuchomia powalczą o tytuł Najpopularniejszego KGW.

Koło Gospodyń Wiejskich w Chwaszczynie w tym sezonie miało niezwykłą passę. Wśród wielu odznaczeń i wyróżnień z pewnością szerokim echem odbił się finał Wojewódzkiego Turnieju KGW w Jezierzycach, gdzie panie zgarnęły pierwsze miejsce w kategorii taniec.

Teraz zostały nominowane przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego do konkursu Mistrzowie Agro 2016, któremu patronuje Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk. Konkurs prowadzi na łamach swojej gazety Dziennik Bałtycki.

agro dziennikbaltycki

 

Głosowanie prowadzone jest w czterech kategoriach: Rolnik Roku, Gospodyni Roku, Najpopularniejsze Koło Gospodyń Wiejskich i Najpopularniejsze Gospodarstwo Agroturystyczne. KGW w Chwaszczynie zostało nominowane do dwóch: Gospodyni Roku – Barbara Myszk-Herrmann, przewodnicząca KGW w Chwaszczynie i Najpopularniejsze Koło Gospodyń Wiejskich – oczywiście KGW w Chwaszczynie, którego przedstawiać nie trzeba.

agro kgwchwaszczyno2

fot. Prezentacja KGW w Chwaszczynie podczas Wojewódzkiego Turnieju KGW w Jezierzycach

Wśród nominowanych w kategorii Najpopularniejsze KGW jest też po sąsiedzku KGW w Tuchomiu. O działaniach pań z Tuchomia można było przeczytać w ostatnim numerze piątkowego dodatku „Dziennika Bałtyckiego” (29.04.2016).

 

Głosowanie przebiega drogą smsową:
Barbara Myszk-Herrmann – sms na nr 72355 o treści ATK.16
Najpopularniejsze KGW Chwaszczyno – sms na nr 72355 o treści ATK.26
Najpopularniejsze KGW Tuchom – sms na nr 72355 o treści ATK.31

Koszt SMSa: 2,46zł z VAT

 

Głosowanie podzielone jest na dwa etapy:
• Etap powiatowy – 22 kwietnia – 18 maja,
• Etap wojewódzki – 20 maja – 31 maja.

Uczestnicy, którzy zdobędą najwięcej głosów w każdym powiecie, awansują do etapu wojewódzkiego. Głosy z pierwszego etapu przechodzą do puli wojewódzkich rozgrywek, dlatego ważnym jest zdobycie ich jak największej ilości. Uroczystość wręczenia nagród dla zwycięzców plebiscytu odbędzie się 5 czerwca podczas XXV Targów Rolno-Przemysłowych i Pomorskiej Wojewódzkiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Lubaniu.

agro kgwtuchom

fot. Warsztaty florystyczne zorganizowane przez KGW w Tuchomiu

Rozgłos i poklask to nie wszystko. Na zwycięzców plebiscytu czekają wartościowe nagrody. Laureaci w poszczególnych kategoriach i na dwóch szczeblach mogą liczyć m.in. na talony na zakup sprzętu rolniczego, bony na sprzęt AGD i RTV, vouchery na wyjazd do SPA, czy sponsorowaną reklamę w „Dzienniku Bałtyckim”.

O uczestnikach plebiscytu będziemy mogli poczytać na stronach tygodników powiatowych dołączanych do „Dziennika Bałtyckiego” w każdy piątek, a także w internecie na stronach serwisu i powiatowych portali www.naszemiasto.pl.

Sprawdź aktualne wyniki głosowania!

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.