KGW Chwaszczyno organizuje wyjazd na koncerty zespołów ŚLĄSK i MAZOWSZE.

Koło Gospodyń Wiejskich w Chwaszczynie w dniach 09-10 marca 2013 r. /sobota,niedziela/ organizuje wyjazd na koncerty zespołów ŚLĄSK i MAZOWSZE.

Program wyjazdu:

 09.03.2013r.

– wyjazd do Niepokalanowa /godziny poranne – dokładna godz. wyjazdu do ustalenia/, zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma, obiad, przejazd do Otrębusów /siedziby zespołu MAZOWSZE/ – zwiedzanie muzeum zespołu, koncert zespołu ŚLĄSK /godz. 18,00 – widowisko pt. „Wesele na Górnym Śląsku” – obrzędy, pieśni  i tańce. Czas trwania koncertu – ok. 2 godz./, przejazd do Niepokalanowa na nocleg.


10.03.2013r.

– śniadanie, czas wolny /Msza Św., zwiedzanie sanktuarium – kaplica św. Maksymiliana Marii Kolbe, muzeum, panorama tysiąclecia, kalwaria/, obiad, przejazd do Otrębusów na koncert zespołu MAZOWSZE /godz. 17.00 – widowisko pt. „Kalejdoskop barw Polski” – pieśni i tańce z 20-tu etnografi- cznych  regionów Polski, polskie tańce narodowe. Czas trwania koncertu – ok. 2,5 godz./, wyjazd w drogę powrotną do Chwaszczyna /planowany czas przyjazdu – godz. 1,30/.

Koncerty zespołów są elementem imprezy „Weekend na ludowo”, w programie której są przewidziane też inne atrakcje w postaci stoisk reklamujących produkty regionalne i rzemiosło artystyczne.

Koszt wyjazdu około 300 zł. / transport, nocleg, wyżywienie – śniadanie i 2 x obiad, ubezpieczenie NW, wstęp do muzeum zespołu MAZOWSZE, bilety na koncerty zespołów ŚLĄSK i MAZOWSZE.

Proszę o podanie danych do ubezpieczenia: imię i nazwisko, numer PESEL, adres zamieszkania.

Kontakt i zapisy: Danuta Jastrzębska, tel. 511-522-537.


źródło: www.kgw.chwaszczyno.pl

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.