Karate KYOKUSHIN oraz Kickboxing z elemenami Samoobrony w Systemie DEFENDO.

 

Treningi Karate KYOKUSHIN dla dzieci w Chwaszczynie oraz zajęcia dla dorosłych i młodzieży z Kickboxingu z elemenami Samoobrony w Systemie DEFENDO.

 

pomorskaszkolawalki zajecia dzieci

 

Treningi Karate KYOKUSHIN dla dzieci w Chwaszczynie.

 

Korzyści płynące z trenowania karate:

Poprzez dobrą zabawę z zachwaniem zasad bezpieczeństwa, wszechstronnie rozwijamy młodych Karateków, kształtujac koordynację, zwinność i gibkość.  Poprzez gry i zabawy ruchowe dzieci poznają techniki Karate.
Rozwijają swóją motorykę kształtują i osobowość. Uczą się szcunku do innych, dyscypliny, samokontroli, dążenia do celu poprzez zdobywanie kolejnych stopni wtajemniczenia. Zwiększa się ich poczucie własnej wartości.

 

pomorskaszkolawalki zajecia dorosli

 

Zajęcia dla dorosłych i młodzieży z Kickboxingu z elemenami Samoobrony w Systemie DEFENDO.

 

 

Zajęcia skierowane są do osób dorosłych i młodzieży chcących poprawić swoją sorawność fizyczną. Nabywając w zamian umiejetności walki i samoobrony.  Każdy trenuje na swoim poziomie możliwości wydolnościowych i technicznych, osiągając coraz wyższy poziom własnych możliwości. Chcących zawiększyć poczucie własnej wartości, odreagowania trudów dnia codziennego, zdobycia świadomości własnego ciała.

 

Treningi pozwolą:

poprawić wydolność,

nauczyć się: uderzeń, bloków, kopnięć, obaleń, uwolnień z chwytów, obchwytów i duszeń, bezpiecznego padania i wstawania,
rozwinąć koordynację, poprawić gibkość.

Oferujemy udział we wspólnym bieganiu, również w imprezach masowych, MORSOWANIU w okresie zimowym. Udziału w innych sekcjach klubu.

Dla chętnych możliwość zdawania na stopnie w Kickboxingu i DEFENDO.

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.