„Kapsel Race” w Przyjaźni – I Powiatowy Turniej Gry w Kapsle

Już 22 października sołtys sołectwa Przyjaźń Krzysztof Krasowski zaprasza na I Powiatowy Turniej Gry w Kapsle „Kapsel Race”.

Jest to szczególna impreza, ponieważ w naszym powiecie zostanie rozegrana po raz pierwszy. Zawody odbędą się w hali sortowej Zespołu Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Przyjaźni. Organizatorem konkursu jest sołtys Przyjaźni Krzysztof Krasowski.

Turniej zostanie rozegrany 22 października w sobotę. Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować zgłoszenie i wysłać na adres: kapsle@turniejprzyjazni.pl. Zgłoszenie powinno zawierać:
– imię i nazwisko,
– wiek,
– miejscowość,
– nr telefonu.

Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone.

Uczestnicy I Powiatowego Turnieju Gry w Kapsle „Kapsel Race” w Przyjaźni otrzymają jednakowe kapsle, z tym, że tylko kategoria open będzie mogła je modyfikować poprzez różne wypełnienia (wosk, plastelina itp.).

Szczegóły imprezy na FB.

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.