Kabaret „Kùńda” w „Mùlku” 15 listopada.


{module do-reklamy-intertekst|none}

Kaszubska Agencja Artystyczna z Chwaszczyna wraz z Restauracją „Mùlk” z Miszewka pragną Państwu zaaplikować solidną dawkę kaszubskiego humoru, którą zapewnią Kabaret „Kùńda” oraz Tomasz Fopke.

 

„Kùńda”- to trzech młodzieńców, którzy w ciągu kilku lat wywalczyli status najlepszego kabaretu kaszubskiego na pomorskiej estradzie kabaretowej. Jacek Lange z Gościcina, Adam Hebel i Patryk Mudlaw z Luzina przedstawią aktualny, dopasowany do rzeczywistości program złożony ze skeczy i piosenek, które rozweselą największego smutasa.

 

Tomasz Fopke- śpiewak i literat. Autor m.in. dwóch zbiorów kawałów kaszubskich, znany z anten radia Gdańsk i Kaszëbë, gdzie przedstawia kaszubską klasykę. Felietonista miesięcznika „Pomerania”. Autor wielu piosenek, także kabaretowych, które składają się na program Kaszubskiego Duo Artystycznego „We Dwa Kònie”, które tworzy jako śpiewak wraz Ryszardem Borysionkiem. W „Mùlkù” promować będzie swoją najnowszą, wydaną przez Wydawnictwo „Region” z Gdyni „Księgę 500 Kawałów Kaszubskich.”

 

Masz dosyć jesiennej deprechy? Daj się rozśmieszyć po kaszubsku i przyjedź do „Mùlka”, w czwartek, 15 listopada, na godz. 18.00! WSTĘP WOLNY!

 

MÙLK – Chëcz Kaszëbskô

80-209 Miszewko, ul.Kaszubska 63

 

{module dol-artykulu|none}

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.