Już jutro otwarcie Biedronki

 

 

Chwaszczyńska Biedronka znów będzie otwarta po liftingu, jaki przechodziła przez ostatnie dwa miesiące. Znana nieomal wszystkim mieszkańcom Chwaszczyna, ale również wielu przyjezdnym zostanie jutro o 7 rano ponownie otwarta. Portugalskie przedsiębiorstwo Jerónimo Martins będące właścicielem jednej z największych sieci handlowych w Polsce ma również największe obroty na Pomorzu.

 

Dogodną cechą lokalizacji sklepu Biedronka w Chwaszczynie jest jej położenie – leży przy skrzyżowaniu drogi krajowej i wojewódzkiej. Częstokroć można tam spotkać przyjezdnych z sąsiedniej gminy Szemud, gdyż tam nie ma tego typu sklepów. Wiele osób z sąsiednich wiosek przyjeżdża tu raz na tydzień, bądź dwa i robi duże zakupy za kilkaset i więcej złotych.

Do cech utrudniających robienie zakupów w Biedronce w Chwaszczynie można zaliczyć mały parking, który przez prowadzoną rozbudowę znów został pomniejszony o około 5-7 miejsc postojowych. Przed dwoma miesiącami wielu klientów narzekało na zastawienie sklepu paletami z towarem. Utrudniało to znacznie robienie zakupów, gdyż często odstęp pomiędzy paletą, a półką z towarem pozwalał na przejazd wyłącznie jednego wózka z zakupami. O minięciu się dwu można było zapomnieć.

Wielu przeciwników sklepów sieci Biedronka zarzuca im to, że w sklepach tych nie akceptuje się kart płatniczych – tak jak to jest już w niemal każdym innym sklepie osiedlowym lub innej sieci dyskontowej. Co prawda, chyba w każdej Biedronce jest bankomat, ale nie każdy bank transakcje wypłaty z sieci Euronet lub innych uznaje za darmowe.

Dodatkowo w Biedronce w Chwaszczynie brakuje jakże popularnych koszyków na podręczne zakupy. Osoba, która zamierza zakupić kilka produktów musi je taszczyć w rękach, reklamówkach lub pchać wielki wózek przed sobą.

 

Do pozytywów zalicza się liczne promocje i często niskie ceny wybranych towarów. Wiele osób przyzwyczaiło się do tzw. marek własnych Biedronki: świat drobiu, kraina wędlin, polskie pola itp.

 

Z Biedronką jest tak, że wielu narzeka, ale każdy i tak robi tam zakupy.

 

Wojciech Albecki

 

 fot. Karol Krefta

{gallery}2014/2014-04/Biedronka{/gallery}

 

 

{module Autor-Wojciech-Albecki|none}

{module Autor-Karol-Krefta|none}

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.