Jadący do Chwaszczyna na interwencję policyjny radiowóz dachował.

 

W piątek około godziny 15.30 w Miszewie na drodze krajowej nr 20 doszło do zderzenia matiza z policyjnym radiowozem.

 

Na skrzyżowaniu w bok radiowozu jadącego na sygnałach uderzył matiz. Policyjny radiowóz dachował. W zdarzeniu poszkodowani zostali policjanci, którzy odnieśli ogólne potłuczenia i nie wymagali hospitalizacji.

 

Ze wstępnych ustaleń, wynika że policjanci jechali na sygnale od strony Żukowa do Chwaszczyna, ponieważ otrzymali wezwanie w związku z awanturą, którą wszczął mężczyzna. Według policji istniało bezpośrednie zagrożenie życia i zdrowia uczestników tego zajścia.

 

W Miszewie, na skrzyżowaniu z drogą w kierunku Banina policjanci mieli czerwone światło, ale przepuścił ich jeden z kierowców. Natomiast jadący od strony Banina matiz, wjechał na skrzyżowanie i uderzył w radiowóz.

 

Za kierownicą matiza siedziała 37-letnia kobieta. Jak informuje Policja wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.  Do Chwaszczyna zadysponowany został inny patrol.

 

wypadek miszewo policja2
fot.W.Drewka / expresskaszubski.pl

wypadek miszewo policja3fot.W.Drewka / expresskaszubski.pl

 

opracowanie źródło: expresskaszubski.pl, kartuzy.info

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.