Interwencja Rady Sołeckiej w Chwaszczynie – Ulica Żeromskiego.

 

Prawie dwa miesiące temu miała miejsce w Chwaszczynie na ulicy Żeromskiego awaria sieci wodociągowej. Pracownicy gestora sieci wodno – kanalizacyjnej z terenu gminy Żukowo, aby usunąć awarię musieli wyciąć około 10 metrów kwadratowych nawierzchni bitumicznej.

 

 

 

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nanieśli nową warstwę asfaltu. Tak się nie stało. – Cierpliwie czekaliśmy od 17 czerwca br. na naprawę nawierzchni ulicy Żeromskiego – mówi nam jedna z mieszkanek Chwaszczyna.

 

 

W dniu 7.08.2013. Rada Sołecka sołectwa Chwaszczyno skierowała wniosek do ZUK Glincz o naprawę nawierzchni, pismo wysłaliśmy także do wiadomości burmistrza gminy Żukowo.

film i foto: Mirosław Nowak

ul-zeromskiego1

 

ul-zeromskiego3

 

 

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.