Interpelacja dotycząca poprawy bezpieczeństwa i stanu technicznego ulicy Oliwskiej

 

20 września 2012 r. odbyła się kolejna Sesja Rady Powiatu Kartuskiego na której w imieniu Mieszkańców Naszej Miejscowości Radny Powiatowy Piotr Fikus zgłosił interpelację dotyczącą poprawy bezpieczeństwa i stanu technicznego ulicy Oliwskiej (od ronda w stronę granicy z miastem Gdańsk)

 

 

Droga Wojewódzka nr 218. Interpelacja dotyczyła:

– wybudowania chodnika wzdłuż tej drogi – od istniejącego odcinka chodnika w Chwaszczynie do granic miasta Gdańsk,

– wykonania oświetlenia na całym odcinku drogi z uwzględnieniem skrzyżowania Drogi Wojewódzkiej Nr 218 z ulicą Kaszubska Droga,

– wybudowania 4 zatok autobusowych na odcinku od ronda w Chwaszczynie do granic miasta Gdańsk.

 

Pismo skierowane do Marszałka Województwa Pomorskiego Pana Mieczysława Struk zostało przekazane Radnym Sejmiku obecnym na sesji – Pani Danucie Rek i Panu Hubertowi Lewnie. (skan pisma poniżej).

 

sesja powiatu-interpelacja09-2012

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.