Informacja dla mieszkańców w zakresie dostarczenia odpadów przeznaczonych do dalszego użytku do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

 

Szanowni Mieszkańcy, jeżeli posiadacie stare meble, sprzęt AGD, RTV, zabawki, rowerki, ubrania, pościele, firanki, wózki dziecięce, łóżeczka, kojce dla dzieci, zastawy stołowe (filiżanki, talerze, szklanki itp.), które są dla Państwa niepotrzebne, a ich stan pozwala jeszcze na ich dalsze użytkowanie, proszę o dostarczenie ich do naszego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Żukowie przy ul. Polnej 70 (PSZOK).

 

Wszystkie te przedmioty mogą stać się cennym nabytkiem dla osób potrzebujących. To co jest dla Państwa odpadem może dla kogoś stać się darem serca i wspomóc w trudnych chwilach. Mamy ogromną prośbę, jeżeli posiadacie Państwo rzeczy zbędne a w dobrym stanie nie wyrzucajcie ich, dostarczcie je do PSZOK.

Pracownik obsługujący ten punkt zabezpieczy dostarczone przedmioty w miejscu pod zadaszeniem, a ich zdjęcia zamieści na https://web.facebook.com/PszokZukowo i z pewnością znajdą nowego użytkownika i w nowym domu rozpoczną drugie życie.

PSZOK jest czynny wt.- 9.00-16.00; czw. 10.00-18.00 i w soboty od 10.00 do 14.00, tel. kontaktowy 721-040-200.

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.