III edycja „Pływania na byle czym” w Tuchomku przy Dworku Oleńka!

 

15 sierpnia w sobotę „byle jakie” jednostki pływające po raz trzeci wezmą udział w konkursie na zwodowanie czegoś śmiesznego lub niesamowitego. Jak co roku impreza będzie miała miejsce na plaży nad Jeziorem Tuchomskim przy Dworku Oleńka, a poprowadzi ją Jacek Miąskowski z Dynamic Event, przy współpracy z sołectwami z Tuchomia i Miszewa.

 

W ubiegłym roku udział wzięło 8 ekip, a najlepszą okazali się „Flinstonowie”, przed „Tratwą Błękitna Baśka” i „Marsjanie na Oleńce Was atakują”. W tym roku nagrodą główną dla najbardziej niezwykłej jednostki pływającej jest 600zł. Tradycyjnie odbędzie się piłkarskie spotkanie towarzyskie KGW Tuchom vs. KGW Miszewo. Rok temu padł remis. Czas na rewanż i rozstrzygnięcie rywalizacji.

 

W programie także parada jednostek pływających, liczne konkursy z nagrodami i atrakcje dla dzieci i dorosłych. Jakie pomysły do głowy przyjdą konstruktorom w tym roku? O tym przekonamy się już w sobotę 15 sierpnia. Impreza rozpoczyna się o godz. 14:00. Nie może Ciebie zabraknąć!

 

plywanie na byle czym tuchomek 2015

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.