II TURNIEJ MŁODZICZEK O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY

 

W dniu 12 listopada 2016 r. odbył się 2 turniej młodziczek o puchar Dyrektora szkoły. W turnieju udział wzięły cztery drużyny: UKS OLIMPIJCZYK GDAŃSK, ALFA KARTUZY, SKFiS KaEmKa Starogard Gdański oraz gospodynie turnieju UKS WILKI CHWASZCZYNO.

Mecze toczyły się do dwóch wygranych setów do 25 punktów. Mecz stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, trenerzy mogli wymienić się swoim doświadczeniem i sprawdzić swoje zawodniczki przed 2 rundą turniejów wojewódzkich. Organizatora cieszyła bardzo dobra gra naszego zespołu, który z miesiąca na miesiąc robi olbrzymie postępy pod kierunkiem trenerki Ewy Kasprów. Na koniec turnieju wszystkie zawodniczki otrzymały słodkości, a zespoły pamiątkowe puchary. Najlepszą zawodniczką turnieju została Klaudia Samulewska z zespoły SKFiS KaEmKa Starogard Gdański, trenerzy również nagrodzili najlepsze zawodniczki ze swoich zespołów.

Dziękujemy bardzo za ufundowanie nagród przez RADĘ SOŁECKĄ oraz przez RADĘ RODZICÓW przy Zespole Szkół w Chwaszczynie.

Klasyfikacja końcowa”

  1. SKFiS KaEmKa Starogard Gdański,
  2. UKS WILKI CHWASZCZYNO
  3. UKS OLIMPIJCZYK GDAŃSK
  4. AFLA KARTUZY

 

Dziękujemy wszystkim zespołom za przyjęcie zaproszenia oraz do zobaczenia za rok.

 

{unitegallery duze2 catid=23}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.