Idę na wybory, nie niszczę, działam profrekwencyjnie

 


 

Zapraszamy do działań mobilizujących społeczność lokalną do świadomego podejmowania decyzji w wyborach samorządowych, które odbędą się 16 listopada!

 

Wybierzemy osoby, z którymi będziemy współpracować i które będą decydowały o tym co się będzie działo w naszych miastach i wsiach przez 4 lata. Powierzymy im tak ważne sprawy, jak edukacji naszych dzieci, wygląd naszych gmin i nasze bezpieczeństwo. Zadbajmy wspólnie o to, aby mieszkańcy licznie wzięli udział w wyborach i świadomie zdecydowali na kogo zagłosują!czytamy na stronie internetowej akcji „Masz głos, masz wybór”

 

Kampania wyborcza powoli rozkręca się na dobre. W Chwaszczynie widać tego efekty, pojawiły się w przestrzeni publicznej materiały wyborcze poszczególnych kandydatów i zapewne będą pojawiały się kolejne.

 

Niestety za tym poszły pierwsze zdarzenia dewastacji materiałów wyborczych. Jednemu z kandydatów ukradziono duży baner wyborczy. Apeluję do wszystkich kandydatów startujących w wyborach samorządowych 16 listopada 2014 roku, do wszystkich mieszkańców Chwaszczyna i okolic nie dewastujmy materiałów wyborczych, niech one będą materiałem pomocniczym w świadomym wyborze !!!

 

Proponuję spróbujmy w tych wyborach pokazać że mieszkańcy Chwaszczyna to społeczeństwo obywatelskie. Zachęćmy znajomych, sąsiadów, aby wzięli udział w tych jakże ważnych dla lokalnej społeczności wyborach.

 

 

masz-glos-plakat

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.