I Żukowska Msza Motocyklistów

 

{module do-reklamy-intertekst|none}

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnia 21 maja 2011 roku o godz. 15.00 w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Żukowie odbędzie się „I ŻUKOWSKA MSZA MOTOCYKLISTÓW„.

 

 

 

 

Oprócz wymiaru duchowego wydarzenie to ma być również okazją do wspólnego spotkania. Po mszy zapraszamy na ognisko z pieczeniem kiełbasek przy rockowej muzyce. Upamiętnieniem spotkania w Żukowie ma być znaczek magnetyczny przyczepiony na motocykl. Znaczek ten, przedstawia św. Krzysztofa na motocyklu z małym Jezusem na barkach, a tłem jest 800-letni Klasztor ponorbertański w Żukowie.

 

Kilku motocyklistom z okolic Żukowa zrodził się pomysł zorganizowania takiego przedsięwzięcia. Jednak nie byłoby to możliwe bez przychylności Ks. Prałata Ireneusza Bradtkeproboszcza parafii WNMP w Żukowie oraz parafialnego zespołu CARITAS, wsparcia Gminnego Ośrodka Kultury w Żukowie oraz licznych sponsorów.

{module do-reklamy-intertekst-2|none}

 

źródło:gok.zukowo.pl

{module reklama-artykul-n|none}

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.