Harmonogram wywozu odpadów 2019

Przedstawiamy Państwu harmonogram wywozu odpadów w gminie Żukowo na okres 3 miesięcy. Śmieci sprzed naszych domów będzie zabierać firma Elwoz Sp. z o.o.

Odpady w pojemnikach lub workach należy wystawiać przed posesją do godz. 6:30 w dniu wywozu. Reklamacje odnośnie odbioru odpadów należy zgłaszać najpóźniej dzień roboczy po planowanym odbiorze pod nr tel. 58 685-83-71.

Śmieci segregujemy wg następujących kategorii:
• suche zmieszane lub niesegregowane,
• mokre – BIO,
• metale i tworzywa sztuczne,
• makulatura,
• szkło.

Niestety nie wszyscy mieszkańcy zostali bezpośrednio poinformowani o nowym harmonogramie. Dotarły do naszej redakcji informacje, że nie we wszystkich skrzynkach znalazły się nowe rozpiski, a sąsiedzi po Nowym Roku nie wiedzieli, kiedy mogą się spodziewać wywozu.

Zachęcamy do zapoznania się z pdfaktualnym harmonogramem na pierwsze 3 miesiące roku 2019 dla mieszkańców wsi Chwaszczyno, Tuchom oraz gospodarstw wielorodzinnych.

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.