Za nami kolejny weekend pełen emocji. W piątek 12 listopada nasi zawodnicy udali się do Lęborka na Grand Prix KARATE Lębork, w którym wzięło udział 468 zawodników z 21 klubów z Polski oraz Rosji.

Nasi dzielni zawodnicy przywieźli łącznie aż 68 medali, w tym 21 złotych, 17 srebrnych oraz 30 brązowych, co sklasyfikowało nas na pierwszym miejsce w tabeli klubowej. Część naszych podopiecznych przywiozła swoje pierwsze medale do domu, starsi natomiast pokazali się z najlepszej strony, po raz kolejny przywożąc do domu najcenniejsze medale.

Najlepsza zawodniczką naszego klubu okazała się Zuzanna Potracka, która zdobyła 3 złota, 2 srebra i 1 brązowy medal. Wyniki naszych karateków są dostępne na tej stronie: WYNIKI.

gokken lebork 2

fot. Część ekipy Gokken z pucharem dla najlepszego klubu / KS Gokken

To nie koniec naszych sukcesów. W tym samym czasie Sara Elwart, Filip Wendt oaz Mariusz Migdalski byli na zgrupowaniu kadry Narodowej w COS Spała. Filip i Mariusz zostali powołani na Mistrzostwa Świata Karate Shotokan 2016, które odbędzie się już za dwa tygodnie w Atenach. Trzymajcie KCIUKI!

 

Na zdjęciu tytułowym widzimy Zuzannę Potracką na najwyższym stopniu podium.

 

Agata Uwijała / KS GOKKEN

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.