GDDKiA wybierze w czwartek wariant Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej

 {module do-reklamy-intertekst|none}

Jak podaje portal kartuzy.naszemiasto.pl w czwartek poznamy decyzję oddziału gdańskiego Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w sprawie wyboru wariantu Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej do dalszych prac.


Na podstawie zakończonej analizy studium techniczno – ekonomiczno – środowiskowego wszystkich wariantów, biuro projektowe, firma Lafrenz z Poznania zarekomendowała do dalszych prac projektowych wariant IA Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej wraz z wariantem IA Obwodnicy Żukowa.


– Projektanci oddali nam gotową dokumentację na etapie studium techniczno – ekonomiczno – środowiskowego – wyjaśnia Piotr Michalski, rzecznik gdańskiej GDDKiA. – Została ona zweryfikowana i poprawiona. W tej chwili zespół oceny przedsięwzięć inwestycyjnych złożony z pracowników naszego oddziału, pod przewodnictwem dyrektora Roberta Marszałka dokona wyboru konkretnego wariantu.


Wybrany w czwartek wariant trasy OMT zostanie przedstawiony Komisji Oceny Przedsięwzięć Inwestycyjnych przy centrali GDDKiA w Warszawie, która ostatecznie wybierze wariant do złożenia wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji inwestycji. Nie jest bliżej znany termin posiedzenia KOPI w Warszawie, spodziewane jest ono najprawdopodobniej w III kwartale 2012 roku.


źródło:http://kartuzy.naszemiasto.pl

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.