Fundusz sołecki dla sołectwa Chwaszczyno na 2023 rok

Autor: Aleksandra Nosel Sołtys sołectwa Chwaszczyno

Burmistrz Gminy Żukowo informuje, iż wysokość środków stanowiących fundusz sołecki dla sołectwa Chwaszczyno na 2023 rok wynosi 283 427,86 zł. Warunkiem wykorzystania przypadających sołectwu środków jest złożenie przez sołtysa Burmistrzowi Gminy Żukowo, w terminie do 30 września 2022r. wniosku uchwalonego przez zebranie wiejskie, zawierającego wskazanie przedsięwzięć przewidzianych do realizacji.

Pismo Burmistrza Gminy Żukowo informujące o przyznanej kwocie funduszu:
http://rada.chwaszczyno.pl/katalog-pism/download/8-wnioski/244-fundusz-solecki-2023
Przykładowe zadania możliwe do realizacji z funduszu sołeckiego wraz z orientacyjnym kosztem realizacji:
http://rada.chwaszczyno.pl/katalog-pism/download/8-wnioski/245-szacunkowy-cennik-zadan-do-funduszu-soleckiego-2023

Aby zgłosić przedsięwzięcie do wspólnego wniosku sołtysa i rady sołeckiej należy do dnia 11 września na adres e-mail soltyschwaszczyno@gmail.com przesłać propozycję zadania wraz z uzasadnieniem.

Najbliższe posiedzenie rady sołeckiej odbędzie się we wtorek 13 września 2022 r. o godz. 19.00 w Strefie Kultury w Chwaszczynie, przy ul. Żeromskiego 9, na którym zostaną przedyskutowane propozycje do funduszu sołeckiego na rok 2023 r. Zapraszamy organizacje, wszystkich wnioskodawców, przedstawicieli grup mieszkańców którzy złożyli wnioski oraz osoby zainteresowane do udziału w dyskusji na temat podziału środków.
Zebranie wiejskie dotyczące podziału środków funduszu sołeckiego na przyszły rok odbędzie się w czwartek 22 września 2022 r. o godz. 18.00 w Strefie Kultury w Chwaszczynie, przy ul. Żeromskiego 9.

Aleksandra Nosel
sołtys sołectwa Chwaszczyno

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.