Fotowoltaika – jakiej firmę instalacyjną wybrać ?

Autor: nadesłane

Kim są dzisiejsi instalatorzy działający w branży OZE, którzy montują  np. u naszego sąsiada panele fotowoltaiczne na dachu?
Bardzo często to dobrze wynagradzani specjaliści, z kalendarzem prac na pół roku w przód. Są dokładni, odpowiedzialni, posiadają duże doświadczenie, nawykli do pracy na wysokościach, dający pewność profesjonalnego montażu. Przyjeżdżają na umówiony termin i wykonują dobrze swoje zadanie. W ciągłej gotowości, sprawić by klient otrzymał dokładnie to co spełnia jego oczekiwania.

Profesjonalne podejście do każdej choćby z pozoru prostej realizacji to dewiza firmy AM Group Solar s.c. Firmę założyła dwójka przyjaciół; główny inżynier Artur Serkowski oraz Michał Łanino zajmujący się działem realizacji inwestycji. Natomiast prawdziwym skarbem firmy są nasi pracownicy; dekarze, elektrycy, instalatorzy z uprawnieniami odnawialnych źródeł energii, projektanci, specjaliści ds. finansowania inwestycji oraz kompetentni handlowcy.

Fachowców w tej branży jest wielu. Pewnie drugie tyle spotkamy firm, które pojawiają się nagle i próbują w krótkim czasie nadrobić, nauczyć się tego, co inni wypracowywali przez wiele lat. Klienci szybko weryfikują takich wykonawców. Zaczynając od źle wymierzonej mocy instalacji, gdzie finalnie inwestor dalej musi płacić rachunki. Kolejna sprawa to montaż z „drabiny” zamiast z rusztowania, gdzie instalatorzy na równi zaniedbują bezpieczeństwo własne oraz bezusterkowy montaż konstrukcji. „Nasz” dach powierzony w niekompetentne ręce może po krótkim czasie zacząć przeciekać, tylko dlatego bo zdecydowaliśmy się na tańszą o 1500zł ofertę. Pracując od lat w branży budowlanej nabieram przekonania, że fotowoltaika rządzi sie podobnymi prawami. Mianowicie, im wyższa jest cena produktu, tym lepsze są jego parametry oraz możliwości jakie na daje czy funkcjonalność. I to doskonale tłumaczy skąd takie różnice cen w usługach firm fotowoltaicznych. Ciekawym zjawiskiem jest, gdy klient internetowo wysyła zapytanie do np. 15 firm wykonawczych, po czym decyduję się na ofertę najtańszą. Przygotować klientowi atrakcyjną ofertę, jest to kombinacja tego na ile wyceniamy wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, gwarancja użycia certyfikowanych elementów konstrukcji, wydajnego falownika i sprawdzonych paneli fotowoltaicznych. Finalnie przekłada się to na późniejszą wieloletnią satysfakcję klienta, który każdego dnia odczuwa radość i satysfakcję a nasza mikroelektrownia jest wtedy naprawdę „bezobsługowa”.

Na pewno warto też by osoby które jako pierwsze trafiają do klienta były ekspertami, mowa tu o handlowcach. Jeśli ich wiedza produktowa i techniczna jest pełna – nie będą bali się rekomendować klientowi rozwiązań dostosowanych pod ich konkretny dach lub też instalację na gruncie. Nasze doświadczenia pokazują że ich słowność, prawdomówność, zgodność założeń projektowych z tymi na finiszu budowy sprawia, że klienci śmiało polecają naszą firmę swoim znajomym oraz rodzinie.

Firma AM Group Solar to firma z olbrzymim doświadczeniem krajowym i zagranicznym. Realizowaliśmy budowy wielkich kilkusetkilowatowych elektrowni słonecznych w Polsce oraz w Niemczech, Francji i Holandii. Klient z Pomorza otrzyma merytoryczne doradztwo, pomoc w ubieganiu się o dofinansowanie i podłączenie elektrowni do sieci energetycznej. Firma zrealizowała wiele elektrowni słonecznych w województwie pomorskim – zapraszamy do kontaktu.

O szczegóły finansowania, dobór instalacji i urządzeń, ofertę można pytać bezpośrednio w AM Group Solar pod nr. tel. 577 151 445 .

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.