Festyn Rodzinny przy szkole w Chwaszczynie za nami! [foto]

 

 

29 maja przy ZPGiSP w Chwaszczynie miał miejsce Festyn Rodzinny pod hasłem: „Bawimy się zdrowo i wesoło”. Dzieciaki występowały, dzieciaki grały, dzieciaki biegały (także z rodzicami), dzieciaki się uczyły, dzieciaki doskonale się bawiły. Atrakcji co nie miara, pogoda dopisała. Chciałoby się powiedzieć, do zobaczenia za rok.

 

Przedstawiamy naszym szanownym Czytelnikom fotorelację z powyższej imprezy. Niestety, nie mogliśmy zostać do końca, dlatego zachęcamy do podzielenia się z nami zdjęciami z tego wydarzenia. Zdjęcia można wysyłać na adres: kontakt@chwaszczyno.pl. Wszystkie nadesłane materiały opublikujemy w tej informacji. Z góry bardzo dziękujemy za współpracę!

 

Niedługo udostępnimy materiał wideo!

 

Ekipa Chwaszczyno.pl

 {gallery}2015/2015-05/festyn-chwaszczyno{/gallery}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.