Wybory do Rad Powiatowych Pomorskiej Izby Rolniczej

 

W dniu 31 maja 2015 roku odbędą się wybory do Rad Powiatowych Pomorskiej Izby Rolniczej w Województwie Pomorskim.  Miejscem głosowania dla osób uprawnionych z terenu miasta i gminy Żukowo jest Urząd Gminy Żukowo, znajdujący się przy ul. Gdańskiej 52. Głosować można w godzinach od 8.00 do 18.00 w sali konferencyjnej żukowskiego magistratu.

Uprawnieni do udziału w głosowaniu w wyborach są członkowie izby rolniczej zarejestrowani w „spisie”, który sporządza się w dwóch egzemplarzach w urzędzie gminy, na podstawie:

1)    ewidencji podatkowej prowadzonej w gminie – w odniesieniu do podatników podatku rolnego,
2)    informacji uzyskanej z właściwego urzędu skarbowego – w odniesieniu do podatników podatku dochodowego z działów specjalnych produkcji rolnej mających miejsce zamieszkania lub siedzibę w okręgu wyborczym,
3)    informacji uzyskanych od właściwych, ze względu na siedzibę, rolniczych spółdzielni produkcyjnych – w odniesieniu do członków rolniczych spółdzielni produkcyjnych posiadających w tych spółdzielniach wkłady gruntowe. 

Spis wykładany jest do wglądu w siedzibie urzędu gminy najpóźniej w 14 dniu przed dniem wyborów przez okres 5 dni w godzinach pracy urzędu gminy.

 

Obwieszczenie Wojewódzkiej Komisji Wyborczej z dnia 31.03.2015 w sprawie okręgów wyborczych utworzonych do przeprowadzenia wyborów do Rad Powiatowych Pomorskiej Izby Rolniczej w Województwie Pomorskim

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.