Dziurawa ulica Bogusława w Chwaszczynie ze złą aurą pogodową

AKTUALIZACJA! Na naszą skrzynkę kontaktową dostaliśmy list do naszej wiadomości, kierowany do burmistrza Gminy Żukowo, z prośbę o publikację. Autorka listu bezskutecznie stara się o spowodowanie wyrównania ulicy Bogusława w Chwaszczynie.

W połowie lutego br. nasza czytelniczka napisała e-mail do Referatu Komunalnego i Infrastruktury Drogowej z prośbą o wyrównanie ulicy. Pod koniec lutego otrzymała odpowiedź, że droga zostanie wyrównana „jak tylko pozwolą na to warunki atmosferyczne„.

Taka odpowiedź nie usatysfakcjonowała mieszkanki i z oczywistych przyczyn poirytowana odpisała do gminy (3.04.2016):

Witam, nie bardzo rozumiem jakie to warunki atmosferyczne nie pozwalają na poprawę nawierzchni???!!!! Zwłaszcza, że dookoła Państwo wyrównywali drogi!!!! Tu dziura goni dziurę!!!! Nie pada, mrozów nie ma…itp itd
Proszę o podanie informacji, do kogo należy się zwrócić, w sprawie zwrotu kosztów napraw uszkodzeń w samochodach, spowodowanych codzienną jazdą po dziurach, z winy tylko i wyłącznie Państwa indolencji.

Niestety nikt w gminie nie przejął się tym listem. W rezultacie ani droga nie została wyrównana, ani też nikt nie odpowiedział na e-mail. Mieszkanka Chwaszczyna po miesiącu oczekiwań ponownie napisała, tym razem do burmistrza:

Szanowny Panie Burmistrzu,
zwracam się z uprzejmą prośbą o sprawdzenie, w jaki sposób pracują Pana podwładni, wg mnie nie robią nic albo udają, że coś robią!
Oto przykład pracy:

16 lutego br. złożyłam wniosek o wyrównanie ulicy Bogusława w Chwaszczynie, dziurawej jak ser szwajcarski. Otrzymałam odpowiedź, po dłuższym czasie od niejakiej Magdaleny Szwaby, że czekają na pogodę…co by to nie znaczyło -nie leje, nie wieje, słońce świeci, mrozu tej zimy prawie nie ma (przepraszam mamy już wiosnę!).
Natomiast dokoła drogi były równane, czyli że co??? aura dla tych dróg była dobra?! dla ulicy Bogusława jest zła ??!!!

Proszę o informację, jak długo będziemy jeszcze czekali na pożal się boże łaskę wyrównania drogi, co jest Państwa obowiązkiem.

“Dobra zmiana” nie dla Chwaszczyna?!

Pozdrawiam

[imię i nazwisko do wiadomości redakcji]

 

Mija kolejny tydzień i nadal nie ma żadnej reakcji Gminy Żukowo…

 

AKTUALIZACJA!

Dzień dobry dziękuję za szybką interwencję 😉 dostałam maila że 15-tego ulica Bogusława zostanie wyrównana! Pozdrawiam i życzę spokojnego weekendu

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.