Dzieci z Tuchomia,Tuchomka i okolic dalej bez busa.


Na naszą skrzynkę kontaktową otrzymaliśmy list od mieszkanki Tuchomia dotyczący dodatkowej komunikacji do szkoły w Chwaszczynie:Władze gminne nie przychyliły się do naszych próśb o stworzenie naszym dzieciom dodatkowej komunikacji i opieki w drodze z domu do szkoły w Chwaszczynie.


Prosiliśmy również o pana [burmistrza – przyp .red.] stopkę [znak stop – przyp. red] w miejscowości Tuchom w godzinach, w których nasze dzieci przechodzą przez ruchliwą DK nr 20 co naraża nasze dzieci na utratę zdrowia i życia. (dużo wypadków śmiertelnych) Do dnia dzisiejszego bez rezultatu.


Część dzieci musi pokonać dużą odległość do przystanku linii Z nawet 1,5km bez poboczy i chodników, zimą po ciemku, autobus często się spóźnia.


W załączniku ostatnie pisma od Burmistrza Gminy Żukowo.

 

pismo-tuchom1

pismo-tuchom2

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.