Dzieci z Chwaszczyna na treningu reprezentacji polski w piłce nożnej

 {module do-reklamy-intertekst|none}

 

W poniedziałkowe popołudnie 12.11.2012 kilkunastu chłopców i kilka dziewczynek z Chwaszczyna wybrało się na otwarty trening reprezentacji Polski w piłce nożnej, która już w środę rozegra w Gdańsku mecz towarzyski z Urugwajem. Trening odbył się na Gdańskim MOSiRze. Wyjazd zorganizował KLUB SPORTOWY „CHWASZCZYNO”, który zabiegał i otrzymał kilkanaście darmowych wejściówek od Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Gdańsku.


Pomimo dość zimnego wieczoru najmłodsza grupa kibiców z Chwaszczyna zjawiła się dość wcześnie i jako pierwsi zostaliśmy wpuszczeni na stadion tak aby móc zająć jak najlepsze miejsca i z bliska podziwiać naszych piłkarzy. Chłopcy co jakiś czas dopingowali drużynie jednak największe emocje były w momencie gdy zawodnicy Polskiej Reprezentacji podeszli do naszej grupy i z wielką przyjemnością zaczęli rozdawać autografy na biletach, koszulkach, zdjęciach ,szalikach.


Większość dzieci zdobyła autografy Jakuba Błaszczykowskiego, Tomasza Kuszczaka, Marcina Wasilewskiego, Kamila Glika, Przemka Tytonia, Ludowika Obraniaka, Damiana Perkisa, Łukasza Piszczka i chyba najbardziej pożądany autograf Roberta Lewandowskiego i wielu innych piłkarzy. Trzeba naprawdę pochwalić całą reprezentację gdyż chyba każdy zawodnik z naszej kadry podszedł do naszych dzieci aby podpisać rzeczy przyniesione przez najmłodszych. Po wszystkim widząc rozradowane miny dzieci można wnioskować że wyjazd był bardzo udany i zorganizowanie tego wyjazdu było bardzo dobrym pomysłem.


W imieniu Klubu Sportowego „CHWASZCZYNO” oraz dzieci które uczestniczyły w wyjeździe na trening reprezentacji Polski składam serdeczne podziękowania Panu Piotrowi Pospiesznemu za zapewnienie transportu na ten wyjazd oraz opiekunom którzy czuwali nad bezpieczeństwem dzieci.Ze sportowym pozdrowieniem

Wiceprezes Klubu Sportowego

„CHWASZCZYNO”

Janusz Płocki


{gallery}2012/2012-11/Dzieci-z-Chwaszczyna-na-treningu{/gallery}

Krótki materiał filmowy z treningu piłkarzy – można na nim również zobaczyć kibiców z Chwaszczyna(źródło: trojmiasto.pl)

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.