Dzieci i młodzież szkolna na meczu Polska – Urugwaj

 

 

{module do-reklamy-intertekst|none}

Na mecz Polska – Urugwaj , który odbył się w środę 14.11.2012 na Gdańskiej PGE ARENIE wybrała się duża grupa mieszkańców z Chwaszczyna. W grupie tej byli chłopcy, którzy są zawodnikami juniorskiej drużyny KS CHWASZCZYNO, oraz dzieci i młodzież szkolna a także opiekunki, opiekunowie oraz przedstawiciele Klubu. Wyjazd zorganizował KLUB SPORTOWY „CHWASZCZYNO”, który otrzymał darmowe wejściówki na mecz od Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Gdańsku.


Dla większości tej grupy był to pierwszy w życiu wyjazd na mecz reprezentacji Polski, dlatego pomimo bardzo zimnego wieczoru wszyscy stawili się w wyśmienitych humorach i nastawieniem na mocny doping dla naszej drużyny. Po przybyciu na stadion i zrobieniu sporej ilości zdjęć pamiątkowych weszliśmy na stadion a tam z gwizdkiem sędziego tylko DOPING, DOPING I DOPING.


Pomimo przegranej naszej reprezentacji cała nasza grupa bawiła się doskonale. Wszyscy wyszli zachwyceni atmosferą panującą na stadionie , cieszyli się że mogli podziwiać wielu światowych zawodników na żywo, zapewniali przy tym że w przyszłości bardzo chętnie wybiorą się jeszcze na mecze reprezentacji Polski.


Zarząd Klubu Sportowego „CHWASZCZYNO” cieszy się iż był to kolejny bardzo udany wyjazd zorganizowany przez nasz Klub, mamy wielką nadzieję iż w niedalekiej przyszłości będziemy mogli zorganizować wyjazdy na inne mecze rozgrywane na Gdańskim stadionie.


Na koniec chciałbym bardzo podziękować opiekunkom i opiekunom, którzy czuwali nad bezpieczeństwem całej grupy oraz za zorganizowanie transportu.


Ze sportowym pozdrowieniem

Wiceprezes Klubu Sportowego

„CHWASZCZYNO”


{module dol-artykulu|none}

Janusz Płocki

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.