Dwie zmiany w rozkładzie „Z”

 

Informuję, że od dnia 7 października 2013 r. nastąpią dwa przesunięcia w rozkładzie jazdy autobusu linii „Z” z przystanku Chwaszczyno w kierunku Żukowa: z godz. 13.30 na 13.47 oraz z godz. 14.30 na 14.37.

 

Zmianę wprowadzono na prośbę dyrektora szkoły w Chwaszczynie oraz rodziców uczniów dojeżdżających do Tuchomia, a podyktowana została potrzebą zwiększenia czasu potrzebnego na bezpieczne dojście dzieci kończących zajęcia szkolne na przystanek.

W związku z tym, pragnę wyrazić podziękowania Pani kierownik Referatu Społecznego Dorocie Opioła, pracownikom Urzędu Gminy odpowiedzialnym za komunikację oraz ZKM w Gdyni za życzliwość i pozytywne rozwiązanie tej sprawy.

 
Dyrektor Szkoły Robert Zochniak

 

 

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.