Droga powiatowa – ul. Długa w Tuchomiu utwardzona asfaltem

W ubiegłym tygodniu utwardzono dalszy odcinek ul. Długiej w Tuchomiu – Droga Powiatowa Nr 1902. Powiat na utwardzenie tej drogi przeznaczył kwotę 80 000,00 zł, taką samą kwotę tj. 80 000,00 zł przeznaczyła Gmina Żukowa.

Jak zapewniał Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Pan Andrzej Puzdrowski, za tę kwotę będzie można utwardzić odcinek około 500 mb. Po przetargu, który wygrała Firma „DROMOS” z Kartuz udało się jednak utwardzić odcinek ponad 700 mb. Po utwardzeniu tego odcinka, Droga Powiatowa – ul. Długa w Tuchomiu jest utwardzona już na całym odcinku, który przebiega przez Sołectwo Tuchom.

Współpraca wicestarosty Kartuskiego Pana Bogdana Łapy, Burmistrza Gminy Żukowo Pana Wojciecha Kankowskiego, jak i moja przyniosła konkretny efekt. Po raz kolejny dowiodłem, iż dane wcześniej obietnice Mieszkańcom Tuchomia zostały spełnione. Teraz kolej na budowę chodnika wzdłuż tej drogi.

Chciałbym podziękować wicestaroście Kartuskiemu Panu Bogdanowi Łapie, Radnym Powiatowym, Burmistrzowi Gminy Żukowo Panu Wojciechowi Kankowskiemu, Radnym Gminy Żukowo, jak również Dyrektorowi Zarządu Dróg Powiatowych Panu Andrzejowi Puzdrowskiemu.


Piotr Fikus

Radny Powiatu Kartuskiego

 

Tuchom1

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.