Droga Krzyżowa ulicami Chwaszczyna. Piątek, ok. godz. 18:45 – ulica Węglowa.

 

Tradycyjnie już w piątek przed Niedzielą Palmową w naszej parafii odbywa się Droga Krzyżowa ulicami Chwaszczyna. W piątek 27 marca tuż po Mszy Świętej o godz. 18:00 nabożeństwo rozpocznie się na ulicy Węglowej, do której należy przejść indywidualnie po Eucharystii.

 

W tym roku Drogę Krzyżową przejdziemy ulicami: Węglową, Wybickiego i Poprzeczną z powrotem do Węglowej, a pierwsza stacja rozpocznie się na skrzyżowaniu ulic Węglowej i Poprzecznej. Dla tych, którzy nie będą w stanie pójść ulicami Chwaszczyna, nabożeństwo Drogi Krzyżowej zostanie odprawione w kościele, w tym samym czasie, co nabożeństwo w terenie.

 

Tego dnia Droga Krzyżowa odbędzie się także po porannej Mszy Świętej o godz. 7:00. W piątek nie będzie Drogi Krzyżowej dla dzieci o godz. 16:30.

 

Opr.: biuletyn parafialny.

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.