Droga Krzyżowa ulicami Chwaszczyna. piątek 18:45

W najbliższy piątek 11 kwietnia odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami Chwaszczyna. Drogi Krzyżowe ulicami miejscowości to zwyczaj praktykowany przez wiele parafii. W tym roku przejdziemy ulicami: Mickiewicza, Słowackiego i Żeromskiego. Wyruszamy po Mszy Świętej wieczornej o godz. 18:00, więc początek Drogi Krzyżowej będzie ok. godz. 18:45. Pierwsza stacja rozpocznie się na parkingu przy starej plebanii.

Tak jak przez cały okres Wielkiego Postu Droga Krzyżowa zostanie odprawiona również po Mszy Świętej o godz. 7:00. W czasie nabożeństwa ulicami Chwaszczyna Droga Krzyżowa będzie także w kościele. W tym dniu nie będzie Drogi Krzyżowej o godz. 16:30.

 

Parafia Chwaszczyno.

 

fot. parafia Chwaszczyno

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.