Czy na Polifarbie palił się autobus? [wideo]

 


 

W dniu 18 listopada około 19 na ul. Rdestowej w Gdyni miała miejsce awaria techniczna autobusu linii 700. Choć całe zdarzenie mogło wyglądać na pożar, to jednak nic się nie paliło. Jak ustaliliśmy autobus linii 700 PKM Gdynia już bez pasażerów zjeżdżał do bazy w Kaczych Bukach.

 

 

Jak powiedział nam Robert Maciszonek z PKM Gdynia: „na Rdestowej nastąpiła awaria techniczna turbiny sprężarki autobusu z której wyciekł olej. Wyciekający z sprężarki olej spadał na pracujący silnik pojazdu i powodował tym silne zadymienie”.

 

W zdarzeniu nie zostały użyte żadne środki gaśnicze, gdyż nie było takiej potrzeby. Pojazd o własnych siłach dojechał do zajezdni w Kaczych Bukach, gdzie obecnie jest naprawiany.

 

Nikt nie ucierpiał – był to kurs zjazdowy i oprócz kierowcy nie było w pojeździe żadnego pasażera.

 

Wojciech Albecki

 

DSC 0118

 

DSC 0121

 

DSC 0122

 

{module Autor-Wojciech-Albecki|none}

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.