CRISTIADA. Ile warta jest wolność? Reemisja filmu w nowym-dużym kościele.

 

 

 

We wtorek, w środę i w czwartek o godz. 19:30 w nowym kościele będzie można powtórnie zobaczyć film pt.: „Cristiada”, mówiący o prześladowaniach Kościoła Katolickiego w latach 20. ubiegłego wieku w Meksyku. Film trwa 2 godz. i 15 minut.

 

Film w parafii obejrzało już ponad 200 osób. Wszyscy byli nim bardzo poruszeni. Niestety, jego dystrybucji podjęło się niewiele kin na Pomorzu i w Polsce, dlatego nasza parafia realizuje emisję tego obrazu, który miał swoje odzwierciedlenie w historii świata i chrześcijaństwa.

Serdecznie zapraszamy na emisję!

 

Trailer i opis filmu można zobaczyć w poniższym artykule:

http://www.chwaszczyno.pl/wiadomosci-wszystkie/aktualnosci/1185-cristiada-ile-warta-jest-wolnosc-emisja-filmu-w-nowym-duzym-kosciele.html

 

Parafia Chwaszczyno

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.