(Chwilowo) zamknięta ul. Sambora I

W czwartek na krótkim odcinku zamknięto ul. Sambora I. Jak poinformował nas Czytelnik, nie było wcześniej żadnych informacji na ten temat. Chwilowo przejazd jest możliwy. Ale do kiedy?

(…) Od wczoraj jest praktycznie zamknięta ul. Sambora przy zjeździe w ul. Zofii i ustawiony znak ulicy bez przejazdu.” – informuje nas Czytelnik.

dziura na sambora i 1

fot. Znak D-4a przy ulicy Sambora I

Pytanie do decydentów: dlaczego nie ma wymaganych prawem znaków objazdu? Kto wydał zezwolenie na zamknięcie ulicy? Jeśli decydenci nic o tym nie wiedzą, niech się jutro ruszą z wygodnych foteli i zrobią z tym porządek, może praca w terenie sprawi, że urzędnicze głowy będą poniżej chmur.” – dodaje.

dziura na sambora i 4

fot. Prace budowlane na zamkniętym odcinku ulicy Sambora I

Kiedy nie ma sprzętu budowlanego i pracowników, samochody przejeżdżają obok dziury. Czy zatem ulica jest zamknięta, kiedy postępują prace, a otwarta, kiedy nie ma służb? W jakich godzinach jest zamknięta, a kiedy otwarta ulica Sambora I?

dziura na sambora i 8

fot. Miejsce zamknięcia ulicy Sambora I

O odpowiedź na te pytania poprosiliśmy Urząd Gminy w Żukowie. Wiadomość zwrotną opublikujemy na łamach portalu Chwaszczyno.pl i tego artykułu.

dziura na sambora i 5

dziura na sambora i 7

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.