Chcesz mieć wpływ na przestrzeń wokół siebie – wypełnij ankietę!

Mieszkańcy gminy Żukowo mają możliwość wypowiedzenia się na temat swojego otoczenia. Dane zebrane w ankiecie pomogą określić zasady wywieszania wszelkiego rodzaju reklam na terenie gminy, a tym samym zadbać o krajobraz.

Na podstawie ustawy z dnia 24 kwietnia 2015 r. „o zmianie niektórych ustaw w związku ze wzmocnieniem narzędzi ochrony krajobrazu”, potocznie nazywanej „ustawą krajobrazową” gminy mają prawną możliwość określenia na swoim terenie zasad i kierunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych z jakich mogą być wykonane.

W celu poznania opinii publicznej na ten temat oraz rozpoznania świadomości mieszkańców, Burmistrz Gminy Żukowo przeprowadza konsultacje społeczne w postaci „Ankiety dotyczącej reklam na terenie Gminy Żukowo”. Ankieta ta będzie dostępna w wersji elektronicznej na stronie ankieta.zukowo.pl w dniach od 15 lutego do 15 marca 2018 r.

Ankieta składa się z pięciu pytań, w tym czterech wyboru i jednego punktu opisowego oraz informacji, które posłużą do celów statystycznych.

Informujemy również, iż udział w ankiecie potwierdzający wyrażenie chęci mieszkańców do uporządkowania przestrzeni w zakresie reklam będzie stanowić podstawę do dalszych prac lub ich zaniechania.

ANKIETA

Beata Bujnowska-Kowalska
Informacja prasowa
Gmina Żukowo

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.