Strefa Relaksu w szkole w Chwaszczynie

Na uczniów wracających z zimowego wypoczynku czekała w szkole nie lada niespodzianka. Jeden z holi zamieniony został w wygodną, kolorową przestrzeń, gdzie można zrelaksować się w czasie przerw pomiędzy lekcjami.

Strefa Relaksu powstała z inicjatywy psychologa i pedagoga szkolnego. Jej celem jest rozwijanie zanikających dziś umiejętności społecznych, takich jak wspólna rozmowa, otwarcie na drugiego człowieka, a nie tylko funkcjonowanie w przestrzeni wirtualnej. Stąd też obowiązuje w niej całkowity zakaz korzystania z urządzeń elektronicznych.

strefa relaksu 3

fot. nadesłane

W miłym spędzaniu czasu mają pomóc m.in. gry planszowe, które podarowała firma Aleksander. Projekt został przygotowany w oparciu o propozycje uczniów przez panią Katarzynę Boguszewską.

strefa relaksu 6

fot. nadesłane

Serdecznie dziękujemy za pomoc okazaną przy realizacji tego przedsięwzięcia. Pomysł już w pierwszych dniach okazał się być strzałem w dziesiątkę, gdyż Strefa cieszy się wśród uczniów ogromnym zainteresowaniem.

Szkoła Chwaszczyno

strefa relaksu 2

strefa relaksu 5

strefa relaksu 7

strefa relaksu 8

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.